jogobingospelletjes.nl

Aug 29, 2021 - Noutăți despre CSU Craiova. LIGA 1. EXCLUSIV | Andrei Ivan "se luptă cu jucătorul lui CFR Cluj pentru un transfer la Galatasaray! Doi jucători din Ligue 1 se află pe lista vicecampioanei Turciei pentru a-i înlocui pe veteranii Ryan Babel și Arda Turan în următoarele perioade de mercato. SPORT.RO. Vineri, 29 octombrie 2021 ... Nov 28, 2021 - Citește cele mai recente știri despre echipa de fotbal Universitatea Craiova. Totul despre transferuri, echipa de start, scoruri live, rezultate, lista de jucători, antrenor, clasament, stadion Vizitați Prosport.ro pentru a fi la curent cu ultimele meciuri de la Universitatea Craiova. Noutăți despre transferuri și locul ocupat de Universitatea Craiova în clasament. acum 5 ore - FC Voluntari și CS Universitatea Craiova au terminat la egalitate, 1-1, în etapa a 19-a din Liga 1. FC Voluntari a dat lovitura în minutul 52, în urma unei lovituri de colț. Devierea lui Armas, golul lui Ricardinho. În minutul 89, rezerva Vina a centrat în poarta lui Wetagelu și a adus ... Știri de ultimă oră. Tragedie în fotbal! ... Craiova, 20:30, LIVE pe Digi Sport 1 ... vizitator al paginilor noastre web - Solicitarea de feedback cu privire la anumite ... Știri despre echipa CS Universitatea în toate competițiile, programul meciurilor, rezultate meciuri, meciuri viitoare. Dec 08, 2021 - Știri despre. Universitatea Craiova a obținut o remiză și trei înfrângeri în ultimele patru etape. Mihai Rotaru a ieșit la atac într-o emisiune în direct și a ținut un discurs care "arde". Gigi Bekali, șocat de Regekampf: "Nu știu ce e cu el!". acum 5 ore - FC Voluntari și CS Universitatea Craiova au remizat, 1-1, în meciul din etapa a 19-a a Ligii 1. FC Voluntari a dat lovitura în minutul 52, în urma unei lovituri de colț. Devierea lui Armas, golul lui Ricardinho. În minutul 89, rezerva Wina a centrat în poarta lui Wetagelu și a adus ... Nov 26, 2021 - Meciul era programat în mod normal duminică, la ora 20:30, dar Universitatea Craiova a anunțat că va începe la 20:15. "Clubul Universitatea Craiova a pus în vânzare, începând din această seară, biletele pentru meciul cu FCSB, care se va disputa duminică, 28 noiembrie 2021, începând cu ora 20:15, pe stadionul Ion Oblebenko. CS UNIVERSITATEA CRAIOVA // Eugene Neagoe, prima reacție la o eventuală sosire în Bănie: "Există toate condițiile pentru a face performanță". CRAIOVA // EXCLUSIV Cutremur în oraș: Victor Pițurcă pleacă! Acesta îi spune lui Mihai Rotaru să caute un antrenor. 28 noiembrie 2021 - Vești bune pentru iubitorii de fotbal care vor să asiste la meciul de duminică dintre CSU Craiova și FCSB: pot rămâne în tribune până la finalul partidei. CSU Universitatea Craiova a anunțat că suporterii care se vor afla în tribune la meciul cu FCSB nu vor fi nevoiți să părăsească stadionul Ion Oblemenco la pauză. Nov 30, 2021 - U Craiova 1948 l-a readus pe fotbalistul de 32 de ani. Era de așteptat, mai ales că se știa deja că Găman este noua țintă a CSU Craiova. Informația a fost făcută publică după ce jurnalistul Dan Filoti a declarat în emisiunea Fotbal Club de la Digi Sport că Găman este "foarte aproape" de a semna un contract cu ... 27 noiembrie 2021 - Înalta Curte de Casație și Justiție a decis ca dosarul palmaresului Universității din Craiova să fie trimis spre rejudecare "Cu majoritate de voturi: Admite recursul declarat de reclamantul CLUB SPORTIV UNIVERSITATEA CRAIOVA și intervenienta U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV S.A. (intervenientă în numele reclamantului) împotriva sentinței civile nr. 364 din 18 ...